sunrise and sunset
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


▶Добре дошли!
в Бартон Холоу


Действието на форума се развива около цялата война, която е обхванала света, всички континенти, морета и дори въздушното пространство. Но тъй като е трудно да обхванем толкова голяма площ, сме насочили вниманието си към Бартон Холоу, малко градче в което се намират трите лагера. Този на Анна, Евълин и Алекзандър. Останалите потребители са свободни да водят рп, във всички теми.


Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
alexander flemming. Tumblr_mkhpnn672E1qe7k7so2_250
Alexander
ADMINISTRATOR; Alexander O'Deal - 27 - FC: JAMIE DORNAR - EXORSIST -----
alexander flemming. Tumblr_inline_mls346vRpK1qz4rgp
Anastasia Nikolova
ADMINISTRATOR; Anastasia Nikolova - unknown - FC: Barbara Palvin - God -----

alexander flemming. Tumblr_m82rtfXAod1ql2gms
Evelyne
ADMINISTRATOR; Evelyne the Devil - 27 - FC: AMBER HEARD - The DEVIL -----




Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 35, на Съб Окт 09, 2021 8:45 pm

alexander flemming.

2 posters

Go down

alexander flemming. Empty alexander flemming.

Писане by Alexander. Съб Сеп 06, 2014 4:45 pm

alexander flemming. Large
alexander flemming; human; 26; max irons;

Какво странно чувство беше, толкова необяснимо и толкова силно, че не можеше да се опише. Сърцето кървеше, но продължаваше да обича. Беше пристрастено към нейната любов. Седмица след седмица, ден след ден. Винаги нещо липсваше, винаги щастието не беше пълно, винаги липсваше тя. И тъкмо когато картината беше пълна, когато лицето й се озовеше върху някоя снимка, тя изчезваше, сякаш никога не е била там. Губеха се и се намираха, това беше тяхното проклятие. Винаги разделени, но винаги тичащи един към друг. Докато не се разбиеха в стената от миналото и не се превърнеха в купчина сива пепел, опожарени от болката.
И сега думите, които изричаше, бяха ножове с две остриета, които бавно и мъчително го разкъсваха. Безпощадно, дяволски бавно, че чак го побъркваха. Ядосваше се не на нея, на съдбата по-скоро. Защо тя беше позволила всичко това да им се случи? Защо ги бе обрекла на това мъчение?
Александър се отдръпна от нея рязко, озова се в другия край на стаята и отмести погледа си. Беше прекалено жестоко да я гледа в очите, знаеше, че пак щеше да омекне, да се остави в ръцете й и да спре да се съпротивлява. Плъзна нервно пръсти през косата си, преглътна буцата, заседнала в гърлото му и въздъхна тежко.
- Не бях щастлив с нея, Мел. Точно там е проблемът. Винаги нещо липсваше, никога не се почувствах цял. Изгубих себе си, докато търсех теб.
Последните му думи бяха по-скоро викове, които кънтяха из тясното помещение и атакуваха и двама им. Флеминг заряза страховете си, направи няколко крачки и се озова пред нея. Дългите му пръсти се плъзнаха по лицето й, закачиха един непокорен кичур зад ухото й и наклони глава, впил синия си поглед в нейния.
- Аз... не допускам хората до себе си, знаеш го. Правя всичко възможно, за да ги накарам да си тръгнат и често се получава. Но теб те допуснах, Мелиса. Показах ти всяка частица от себе си и сега... сега сякаш съм ограбен.
Русокосият мъж усети силна болка в гърдите си, може би беше разбитото му сърце, което някак си все още продължаваше да пее тъжната си песен, запазило частичка надежда, че някой ден ще бъде излекувано. Алек беше разголил душата си пред нея, не се преструваше, не лъжеше, просто беше такъв, какъвто е наистина. И му харесваше какъв беше с нея. Тя държеше неговата човечност, тя беше причината още да чувства нещо.
- Просто съм изморен всички да ме лъжат, Мелиса. Вярвах, че ти никога няма да го направиш, но сгреших. Предаде ме. Единствения човек, на който някога съм вярвал истински, ме предаде. Това е моята зараза. Аз просто продължавам да искам да ти вярвам, но как бих могъл, когато всеки път ти ми даваш причина да се съмнявам?
Беше бесен, крещеше като обезумял и не му пукаше дали някой слуша или не. Беше време всички карти да бъдат оставени на масата и заровете да бъдат хвърлени. Странно, винаги си бе падал по хазарта, но точно сега не се чувстваше сякаш може да победи. Той отново се приближи с вампирска скорост, притисна я силно в стената, пращайки по дяволите милото отношение и стовари гневния си юмрук в страни от лицето й. Стисна силно зъби и тихо изръмжа.
Alexander.
Alexander.
Humanity
Humanity

Posts : 136
Join date : 06.09.2014

Върнете се в началото Go down

alexander flemming. Empty Re: alexander flemming.

Писане by Алекзандър О'Дейл Съб Сеп 06, 2014 4:48 pm

Одобрен. Добре дошъл
Алекзандър О'Дейл
Алекзандър О'Дейл
Leaders
Leaders

Posts : 209
Join date : 03.09.2014

https://sunrise-sunset.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите